Czapki zimowe i inne dodatki na okres przejściowy

czapki zimowe

Ciepłe czapki zimowe i spodnie

Dobór odpowiednich stylizacji na przełom zimy i wiosny jest niezwykle ważny. To właśnie odpowiednio dobrane ubrania czy czapki zimowe chronią przed przegrzaniem lub wychłodzeniem. W sklepach, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych znaleźć można wiele modeli ubrań, które doskonale sprawdzą się w tym okresie. Warto jedynie wiedzieć, czego się poszukuje. Na pewno trafionym pomysłem będą spodnie damskie. Istnieje wiele modeli, które są uniwersalne na każdą pogodę. To dlatego zapewnią one utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Na przełomie zimy i wiosny na pewno warto wybrać fason z podwyższoną talią, który chroni, chociażby nerki. Podobnie swoją funkcję spełnia grubsze legginsy, na przykład te wykonane z bawełny.

Szale i kurtki nie tylko na zimę

Przełom zimy i wiosny to czas, w którym należy nosić także szale damskie. Nie tylko chronią przed wiatrem i chłodem, ale także są bardzo oryginalnym dodatkiem do każdej stylizacji. Za ich pomocą można całkowicie odmienić charakter każdego stroju. Wystarczy zdecydować się na mocny neonowy odcień, który wciąż pozostaje w modzie. Ewentualnie na ultra modną panterkę, którą również można znaleźć w wielu wariantach kolorystycznych.
Analogicznie warto wybrać również rzucające się w oczy czapki zimowe. Niemniej jednak powinny być one nieco cieńsze, niżeli w najzimniejszych miesiącach w roku. Najmodniejsze modele to te z kolorowym i efektownym pomponem. Najlepiej, jeśli jest on w odcieniu kontrastowym względem całej czapki. Takie połączenia to prawdziwy hit sezonu i warto mieć to na uwadze! W okresie przejściowym sprawdzą się także kurtki damskie z eko skóry. Ich atutem jest to, że pasują one w każdej stylizacji. Bez trudu można łączyć je, zarówno z luźnym, jak i bardziej sportowym stylem i za każdym razem uzyskać wspaniały efekt. Na jaki kolor takiej kurtki warto się zdecydować? W modzie pozostają delikatne odcienie brązu, a także barwy dla odważnych dziewcząt, czyli intensywny róż oraz fiolet. Dzięki kurtce w tak mocnej barwie żadna stylizacja nie przejdzie niezauważona.