Komplet dresy damskie i dodatki

komplet dresy damskie

Jak wystylizować komplet dresy damskie w zimę

Zima często ogranicza naszą wyobraźnię w kwestii kompletowania ciekawych i modnych stylizacji. Stawiamy raczej na wygodę i ciepło ubrań. Zakładamy na siebie wiele warstw, które i tak najczęściej zakrywa gruba, zimowa kurtka. Jak w takiej sytuacji wyróżnić się na ulicy? Na pomoc przychodzą nam welurowe dresy damskie. Nie dość, że odpowiednio wystylizowane wyglądają naprawdę dobrze, to na dodatek są ciepłe i umożliwiają nam zmieszczenie pod spód rajstop, czy legginsów. Pasują one zarówno do puchowych, krótkich kurtek, jak i tych dłuższych, sięgających za kolano. Jeżeli nasza kurtka jest jednolita, możemy rozważyć też połączenie jej z dresami we wzory, które mogą nadać nam bardziej oryginalny look. W cieplejsze dni możemy pokusić się także o komplet dresy damskie, gdyż bluza wystająca spod lekko rozpiętej kurtki też buduje stylizację.

Stylizacja dołu – odpowiednie buty

Istotną rolę grają dobrze dobrane buty. Na szczęście dresy welurowe dają nam duże pole do popisu. Dobieramy do nich zarówno obuwie sportowe, jak i ciężkie, militarne botki. Pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest nasze zdrowie i ciepło, więc dobierajmy je adekwatnie do pogody. Przy dużych opadach śniegu do dresów dobierzmy duże śniegowce. Jeżeli nogawki są wąskie – wkładamy je do środka buta. Jeżeli są to raczej dzwony, możemy rozważyć wypuszczenie ich na buty. Ciekawym pomysłem jest połączenie dresów z butami na wyższym obcasie. O ile szpilki nie są najlepszym rozwiązaniem na zimę, to kozaki na obcasie mogą przynieść nam fajny efekt. Opcji jest wiele, sprawdź w czym czujesz się najlepiej!

Stylizacja góry – co na głowę?

Jeżeli śledzisz trendy na bieżąco, na pewno nie ominęła Cię rosnąca popularność futerkowych nauszników. Potrafią one dodać uroku i trochę niewinności do naszych stylizacji. Jeżeli lubisz nosić upięte włosy, są także bardzo praktycznym rozwiązaniem na zimniejsze dni, kiedy warto chronić uszy przez mrozem. Niezmiennie w zimę królują też czapki zimowe, w najróżniejszych kolorach i fasonach. Możemy połączyć ją kolorystycznie z naszym dresem i traktować jako dodatek, a w zimniejsze dni nawet jako obowiązek! Jeśli nie umiesz dobrać odpowiedniego kroju dla siebie – nie zrażaj się! Bądź otwarta na eksperymenty!